Almanya Kara Nakliye
Firmamız Türkiye – Almanya arasında Avrupa Birliği standartlarına uygun bir şekilde lojistik hizmetleri sunmaktadır. Almanya kara nakliye seçeneği başta olmak üzere tüm hizmetlerimizde önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve hızlı taşımacılık sağlamaktır. Fark yaratmak, yenilikçi çözümler sunmak ve nakliye işlemini hızlı bir şekilde yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.
Gözünüz arkada kalmasın, emanetiniz emin ellerdedir.
Barva lojistik olarak, yenilikçi çözümleri her zaman için merkezde tutarak var gücümüzle çalışmamızı sürdürmekteyiz. Müşteri odaklı bir şekilde çalıştığımız için bütün geri dönüşleri oldukça büyük bir ciddiyetle değerlendiriyor ve ona göre bir yol haritası belirliyoruz.
Bu sayede hem Türkiye’de hem de dünyanın pek çok ülkesinde güvenli taşımacılık ayrıcalığı sunuyoruz.
Adresimiz Almanya’da pek çok lokasyona parsiyel taşımalar yapmaktadır. Bu konuda deneyimli şoförlerimiz, son teknoloji araç ve ekipmanlarımız ile her zaman, zamanında taşımacılık ayrıcalığı sunuyoruz.
Tecrübemiz, birikimimiz kaliteli hizmet anlayışımız başta olmak üzere nakliye seçenekleri söz konusu olduğunda kaliteli olanı uygun fiyat aralığından sunuyoruz.
Her zaman Almanya’nın farklı noktalarına kara nakliye seçeneğinden destek almak için sadece bir tık uzağınızda yer alan adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
Türkiye’nin her yerinden Almanya’nın her noktasına güvenli ve hızlı taşımacılık söz konusu olduğunda akla gelen ilk adres olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Hassas yüklerinizin, hızlı bir şekilde taşınması için bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


Barva Lojistik Uluslararası Taşımacılık Belgesine sahip önde gelen uluslararası taşımacılık firmaları arasında yer almaktadır. Avrupa parsiyel taşımacılık ve Avrupa komple taşımacılıkta 25 yılı aşkın süredir memnuniyet odaklı hizmet vermeye devam etmekteyiz. Uluslararası taşımacılık ve lojistik de öncü firmamız Almanya-Türkiye nakliye konusunda uzmanlaşmıştır.

Almanya- Türkiye- Almanya arasında haftalık komple ve parsiyel lojistik hizmeti veren firmamız, müşteri odaklı çözümler sunmaktadır. Her hafta karşılıklı olarak parsiyel ve komple yüklemeler yapmaktayız. Ayrıca her türlü ihtiyacınıza uygun geniş filomuzla sizlere memnuniyet odaklı hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 Firmamız hem Türkiye de faaliyet göstermekte hem de Almanya'daki Türk firmaları arasında hatırı sayılır yerini korumaktadır. Kısacası uluslararası taşımacılık bizim işimiz, Türkiye-Almanya taşımacılıkta yükünüzü bize emanet edin, gerisini biz düşünelim. Önde gelen Uluslararası lojistik firmalarından biri olarak İstanbul Almanya Nakliye başta olmak üzere Bursa Almanya nakliye, Tekirdağ Almanya Nakliye, Balıkesir Almanya Nakliye, Sakarya Almanya Nakliye, Kocaeli Almanya Nakliye, Ankara Almanya Nakliye, İzmir Almanya Nakliye konusunda bize güvenebilirsiniz. Almanya karayolu nakliye firması olarak uzman ekibimiz ve modern araçlarımızla emrinizdeyiz. Yurtdışı tır nakliye fiyatları için uzman personelimize danışabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

*      Kapıdan kapıya taşımalar
*      Ağır tonaj ve gabari taşıma
*      Mulden taşıma
*      Frigo taşımalar
*      Otomotiv taşımaları
*      Proje taşımaları
*      Ekspress taşımacılık
*      Rulo sac taşımaları
*      IMCO yanıcı taşımaları
*      Kapıdan kapıya taşımalar
*      Haftalık Komple - Parsiyel yüklemeler
*      Almanya - Türkiye gümrükleme hizmetleri
*      Almanya - Türkiye depolama hizmetleri
*      Almanya- Türkiye iç nakliye hizmetleri