Antrepo ve Depolama Hizmeti

Antrepo ve Depolama Hizmeti

Bir ürünün nakliyesinde depolama hizmeti, o ürünün sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi kadar önemlidir. Özellikle yurt dışında gelen ticari ürünlere sunulan antrepo hizmetinde de şirketimiz ayrıcalıklı ve kaliteli bir seçenek olarak ön plana çıkar.

Söz konusu olan hızlı, kaliteli, ekonomik bir hizmet almak olduğunda adresimize göz atmanız yeterli olacaktır. Dağıtım çözümlerinde detay, ayrıcalık, güç gibi konu başlıklarını bir arada sunan Barva lojistik ürünlerinizi farklı depolarda bekleterek uygun zaman aralığında sevkiyatını sağlar.

Farklı Depo Tipleri Burada Yer Almaktadır

Gerek İstanbul’da gerekse ülkemizin farklı lokasyonlarında yer alan depolarımızda ürününüzün özelliklerine ve büyüklüğüne bağlı olarak tekli, paylaşımlı, kişisel depolarınızda ürünleri bekletebiliriz. Günümüzde depolama hizmeti özellikle doğru yüklemelerin yapılması durumunda hem şirketlerin daha fazla kazanmasını hem de uzun vadede sorunların çözülmesini sağlamaktadır.

Rekabet – Lojistik Çözümlerle Mümkündür

Söz konusu olan farklı şirketlerle rekabet yapmak olduğunda kurumsal lojistik çözümlerinden destek almak son derece önemlidir. Bu konuda depolama da oldukça hayati bir noktada yer almaktadır. Antrepo hizmetinde kaliteli olana hızlı bir şekilde göz atmak istediğiniz de adresimiz sadece bir tık uzağınızda yer almaktadır. Sizler de bu depolama hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kalite kontrolden başlayarak, ürünlerin elleçlenmesi, istiflenmesi ve gerekli olan durumlarda paketlenmesi gibi seçeneklerde bu hizmetler altında yapılmaktadır.

Katma Değerli Hizmetler

Müşterilerimizin kendi sektörlerinde rekabet avantajı yaratabilmelerini sağlamak üzere, onlara tüm tedarik zinciri süreçleri boyunca katma değer yaratmakta, bu süreçlerin her noktasında daha etkin ve verimli olmalarını sağlamaktayız.

Kalite kontrol, barkodlama, etiketleme, ürün birleştirme, yeniden paketleme, elleçleme, paketleme, ve ambalajlama gibi gereken tüm katma değerli hizmetleri müşterilerimizin ihtiyacına uygun bir şekilde sunuyoruz.

Müşterilerimizin taleplerine istinaden ayrıca stok takibi, envanter yönetimi, sipariş yönetimi, hasarlı/karantina stok yönetimi, ürün sayımı, rezervasyonlu dağıtım, 7/24 AVM dağıtımı, tüm Türkiye’ye dağıtım hizmeti, tersine lojistik hizmetleri, alarm takma, hurda ve ıskartaların ayrılması hizmetleri de lojistik merkezlerimiz tarafından verilmektedir. Kalite kontrolden başlayarak, ürünlerin elleçlenmesi, istiflenmesi ve gerekli olan durumlarda paketlenmesi gibi seçeneklerde bu hizmetler altında yapılmaktadır.