Denizyolu Taşımacılığı

Dünya üzerinde bir yerden başka bir yere taşınan her 10 üründen 7 tanesi deniz yolu ile taşınmaktadır. Bu durumun öncelikli amacı ekonomik olması olarak kabul görse de tek seferde çok fazla miktarda yükü taşıyabileceğiniz başka bir alternatifiniz bulunmamaktadır.

Bu sebeple bizler Barva Lojistik çözümleri olarak deniz yolu taşımacılığında ayrıcalıklı hizmet seçeneklerinden hızlı bir şekilde yararlanmanızı amaçlamaktayız. Tüm dünya üzerinde sayısı binleri geçen acente sayısı ile farklı lokasyonlara son derece hızlı bir şekilde yük taşınması mümkün olmaktadır.

Denizyolunda Sunduğumuz Hizmetler

Dilerseniz son derece hızlı bir şekilde sunduğumuz hizmetlere göz atabilirsiniz. Bu hizmetlerimiz arasında komple konteyner taşımacılığı ile yada parsiyel konteyner taşımacılığı ile tek sefer tüm ürünlerin nakliyesini sağlamak mümkün olabilir.

Aynı zamanda daha detaylı bir destek isterseniz de Barva lojistik adresinden yararlanarak ithalat ve ihracaat konsolidasyon servisinden yararlanmanız da mümkün olabilir.

İsterseniz de Barva Lojistik adresinin ayrıcalığından yararlanarak limandan limana, kapıdan kapıya taşımacılık hizmetine son derece hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bu hizmetlerimiz arasında ayrıca depodan depoya taşıma seçeneğinin olduğunu da hatırlatmış olalım.

– Molière

Üçüncü Ülkeler Arasında Taşımacılık Hizmeti

Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan ve nakliye konusunda büyük kolaylıklar sağlayan cross trade yani üçüncü ülkeler arasındaki taşımacılık hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Kısacası, bizler Barva Lojistik olarak uluslararası denizyolu taşımacılığı söz konusu olduğunda tüm seçenekleri bir arada size ulaştırıyoruz.