Fuar ve Etkinlik Taşımacılığı

Markaların tüm dünyaya açılan kapıları hiç şüphesiz fuarlardır. Farklı sektörlere yönelik Türkiye’nin ve dünyanın farklı noktalarında düzenlenen bu fuarlarda sizi ve markanızı geleceğe taşıyoruz. Önceliğimiz her zaman için hem sizin hem de kendimizin marka bilinirliğini artırmaktır. Sizin için son derece önemli olan bu etkinliklerde herhangi bir sorun oluşmaması için taşımacılıkta kaliteli olandan yana tercihinizi kullanmanızı öneririz.

Altyapı ve Teknolojik Destek

Söz konusu olan hassas, büyük ve yekpare ürünlerin taşınması, indirilmesi, kurulması ve kullanıma hazır hale getirilmesi gibi konu başlıklarında ayrıcalıklı hizmet parolası ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu konuda siz de daha detaylı bilgi sahibi olarak alt yapı ve teknolojik destek konusunda çalışmalarımıza göz atabilirsiniz.

Söz konusu olan fuar ve etkinlik taşımacılığı olduğunda farklı seçeneklerle hızlı bir şekilde hizmet veriyor olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve tüm bu seçeneklere son derece hızlı bir şekilde ulaşmak söz konusu olduğunda bir tık uzağınızda yer alan adresimize göz atabilirsiniz.

Her zaman için kaliteli olandan yana tercihiniz kullanan ekibimiz teknolojik yeniliklere hızlı bir şekilde adapte olarak hızlı hizmet parolası ile ön plana çıkmaya devam etmektedir.

Taşınması son derece hassas yüklerinizin büyük bir profesyonellikle adreslerine ulaştırılması için var gücümüzle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Dün olduğu gibi yarında en hızlı nakliye desteği için adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Fuar Lojistiğinin Her Adımında A’dan Z’ye Hizmet

Barva, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta, gümrüklü-gümrüksüz depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım ve yükleme, ihracat/ithalat gümrükleme, uluslararası taşımacılık (kara, hava, deniz, intermodal), fuar alanına ithalat- ihracat prosedürleri de dahil stand teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır.

Barva Lojistik’ten Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Müşteri odaklı organizasyon yapısıyla entegre lojistik hizmeti sunan Barva; sahip olduğu filosu, yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, yüksek hizmet kalitesi, dünya çapındaki geniş acente ağı ve fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.