Güvenli Taşımacılık
Komple Kamyon Yükleri (FTL), Parsiyel Yükleri (LTL) ve Minivan Ekspress Taşımacılıkta Çözüm Ortağınız.

HAKKIMIZDA

Barva Lojistik olarak üç nesildir sunmuş olduğumuz hizmet ve uzun yıllara dayanan sektör tecrübemiz ile şirketimiz her geçen gün yükselen bir ivme içerisindedir. Yeni nesil inovatif çözümleri ile sektörün alışagelmiş dinamiklerinin dışına çıkan ve kökten bir değişimi amaçlayan Barva Lojistik olarak üstün hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Genel olarak tek hat üzerinden, tek bir ülkeye yapılan çalışmaları değiştirmek suretiyle partnerlerimizle ve güçlü filomuzla birçok ülkeye ithalat – ihracat ile transit nakliye hizmeti sağlamaktayız.

Yenilikçi yapımız ve modern çalışma tekniklerimiz ile sektör içerisinde karşılaşılan birçok soruna çözüm getirmeyi de başarabilmekteyiz. Birçok partnerimiz ve tedarikçimiz ile dünyanın birçok ülkesine Barva Lojistik olarak hizmet götürmekteyiz. Güvenliğin ve insan sağlığının her şeyden önemli olduğu çalışma ilkelerimiz ile tüm personelimiz gerekli eğitimlerden geçirilmektedir. Her zaman için marka değerini koruyan ve yükselten Barva Lojistik, müşterilerinin taleplerini en iyi şekilde karşılamak için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir. 

Barva Lojistik, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm lojistik hizmetlerini, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde entegre bir şekilde sunmaktadır. Müşterilerimiz için en kaliteli taşımacılık hizmetini sunmak için geliştirdiğimiz çözümler ile işimize de değer katmaktayız. 

Kaliteli Hizmet Anlayışı ve Hızlı Teslimat

Sunmuş olduğumuz lojistik hizmetlerimizde markamızı bir adım ileri taşıyan bir diğer başarımız ise daima hızlı teslimat hedeflerimizi gerçekleştirebiliyor olmamızdır. Mutlak müşteri memnuniyetine ulaşmak için nakliye süreçlerini sürekli iyileştiren, toplam kaliteyi ön planda tutan ve çalışanların bulunduğu şirketten gurur duyan kurumsal bir kuruluş olmak için yola çıktık. 

Hizmet entegrasyonu ve hizmet çeşitliliği ile müşterilerimize hem kaliteli hem de hızlı hizmet sunmak da sürekli çalışma hedeflerimiz ön plana çıkmaktadır. Lojistik sektöründe yıllar içinde biriken insan kaynağı ve teknolojiye dayalı bilgi birikimine yatırım yapmaya, stratejik iş birliği anlaşmaları oluşturarak sinerji yaratmaya, paydaşlarımız için katma değer yaratmaya da etmekteyiz. Barva Lojistik olarak müşteri odaklı hizmet felsefesine göre müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini anlamak ve karşılamak için çalışmaktayız. Çözüm odaklı bir firma olarak zamana karşı yarışarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri de sunabilmekteyiz. Sorunları çözmede sonucu olabildiğince basit hale getirmeye çalışıyoruz. Gelişime ve değişime yol açacak davranışlarımıza yön veren bilgileri edinerek işimiz de sürekli gelişimi sağlamaya çalışıyoruz. 

Etik Hizmet ve Çevreye Duyarlılık

Etik ilkelere bağlılık, güvenilirliğimizin temel unsurlarından biridir. Yaptığımız işe, müşterilerimize ve birbirimize karşı saygı ve güven bütünlüğümüzü sağlar. Süreçlerimizde toplumun beklentilerine ve çevreyi korumaya karşı duyarlı olmak da bizim için son derece önemlidir. Çalışanlarımızın beklentilerini aşarak karşılamak ve mutlu çalışanlara sahip olmak da bizler için bir diğer önemli husustur. Sosyal İletişimi sağlamak amacıyla çalışanlar arasında sosyal paylaşımı arttırmak ve karşılıklı saygıyı sağlamak için gerekli çalışmaları da yapan bir şirketiz. Bu noktada sorunları birlikte çözmek ve başarıları paylaşmak, Barva Lojistik içerisinde eşsiz bir takım ruhu oluşturmaktadır. Bu takım ruhu ve işini severek yapan ekibimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmekteyiz. 

Barva Lojistik, genç, dinamik personeli ve yenilikçi yönetim kadrosu ile hızla gelişmekte olan lojistik sektöründe kendine ön sıralarda göstermekte ve sektöre öncülük etme konusunda hızla gelişmeye devam etmektedir. Tüm Avrupa’yı kapsayan çalışma haritası ile dikkatleri üzerine toplamakta olan Barva Lojistik olarak, kaliteye ve zamana göstermiş olduğumuz önem ile sektör içerisinde farklı bir saygınlık kazanmayı başardık. 

Barva Lojistik, müşteri odaklı çalışmalarına devam edecek ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutacaktır.