Havayolu Taşımacılığı

Uygun şartlar altında yapılması durumunda havayolu taşımacılığı hem daha ekonomik hem de çok daha hızlı bir taşımacılık alternatifidir. Bizler Barva Lojistik olarak havayolu taşımacılığı söz konusu olduğunda inovatif çözümlerle karşınızdayız.

Farklı noktalarda yer alan hızlı taşımacılık çözümlerimizle dünyanın ve ülkemizin pek çok noktasında havayolu ile hızlı taşımacılık kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Aynı zamanda havayolu taşımacılığı ile bağlantılı olan pek çok konu başlığında da hizmetlerimizi ayrıcalıklı bir şekilde sunuyoruz.

Bunlar arasında hiç şüphesiz, doğrudan nakliye, uluslararası hava yolu taşımacılığı hizmetleri, sigorta işlemleri ve depolama işlemleri de yer almaktadır. Bunun dışında gümrükleme hizmetlerinden yararlanarak aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

En Ekonomik ve En Hızlı

Havayolu taşımacılığı yaygın bilinenin aksine çoğu durumda diğer taşımacılık yönteminden daha ekonomik olabilir. Bu sebeple dünyanın yada ülkemizin herhangi bir noktasına bir ürünün ulaştırılmasını istiyorsanız adresimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizin için son derece hızlı bir şekilde havayolu taşımacılığı ayrıcalığından yararlanmanızı sağlayabiliriz.

Güvenli – Deneyimli – Kaliteli

Havayolu taşımacılığında, şirketimiz çok uzun süredir çalışmalarına devam ettiği için deneyimli ekibimiz ile hızlı bir şekilde nakliye kolaylığından yararlanabilirsiniz. Şirket politikamız olarak her nakliye işlemini ilk hizmet olarak kabul ediyoruz. Bu sayede ise orta uzun vadede hızlı bir şekilde çalışmalarınızı yerine getirmek için tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Havayolu taşımacılık çözümleri için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Havayolu Servislerimiz

*  Tarifeli Servisler
*  Öncelikli Uçuş İmkanları
*  Ön/son Taşıma Organizasyonları
*  Antrepo ve Depolama Çözümleri
*  Yurtiçi/Yurtdışı Gümrükleme ve Sigorta işlemleri
*  Kombine Hava & Deniz / Dara/ Tren Taşımacılığı
*  Kapıdan Kapıya Teslimat
*  Gümrükleme Hizmeti
*   Depolama Hizmeti
*   Sigorta Hizmeti