Kalite Politikamız

Geleceğe umutla bakan her kuruluşun bir politikası vardır. Bu politika bu günün hizmet anlayışını yarın da sürdürmesi için son gerece önemlidir. Barva Lojistik olarak her zaman için kaliteli hizmeti ayrıcalıklı bir şekilde siz değerli ziyaretçilerimize sağlamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bizler sektörde öncü olmak için ve her zaman için yenilikçi çözümler sağlamak için çalışıyoruz.

Teknolojinin ayrıcalıklarını bir araya toplayarak, gelişen dünyaya adapte olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Nakliye söz konusu olduğunda, çevre bilinci yüksek personellerle, iyi eğitilmiş çalışanlarla uzun vadeli olarak çalışmalarımızı derinleştirmek istiyoruz.

Kullandığımız son teknoloji araçlarda hem zamandan tasarruf etmek hem de iş güvenliğini merkezde tutmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Her zaman için potansiyel müşterilerimiz için çalışmalarımıza var gücümüzle devam ediyor ve kendimizi geliştirmeye odaklanıyoruz.

Tüm dünyada tanınan bir nakliye firmasının ötesinde, tüm firmalara yol göstererek ayrıcalıklı bir çalışma ortamı oluşturmaya devam ediyoruz.

Barva Lojistik adresini ziyaret eden herkesin müşteri memnuniyetini müşteri sadakati ile birleştirmesini amaçlıyoruz.

Dün olduğu gibi yarında söz konusu olan taşımacılık seçeneği olduğunda herkesin aklındaki ilk ve en değerli marka olarak lider olmaya devam etmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kaliteli bir şekilde hizmetimizi sunarken odaklandığımız tek şey, firmamızın adı geçtiğinde yediden yetmişe herkesin yüzünde gülümseme ve güven duygusunun oluşması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Siz de Barva lojistik adresinin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

ilke ve hedeflerini gerçekleştirmek üzere, ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ gerekliliklerini karşılayarak uygulamak ve geliştirmek üst yönetim olarak öncelikli taahhüdümüzdür.

Tüm çalışanlarımız bu vizyon bağlamında, ISO 9001:2015 standardının kuruluşumuzdaki uygulamalarının gereklerini eksiksiz yerine getirmek ile yükümlüdürler. Üst yönetim olarak; çalışanlarımızın ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini uygulamak ve sürekliliğini sağlamak için en yüksek çabayı göstermelerini ve gerekli çalışmaları gerçekleştirmelerini bekliyor, bu yönde üstümüze düşen görevleri hassasiyetle yerine getiriyoruz.

Müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için müşteri beklentilerini ve müşteri gereksinimlerini uygun şekilde ölçerek, koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışmak ve müşteri portföyümüzü genişletmek. Müşterilerimizin talep ettiği ürün ve hizmetleri yüksek kalite seviyesinde ve kısa sürede teslim etmek