Hakkımızda

Barva lojistik, kuruluşundan itibaren lojistik sektöründe etkili, gelişmiş çözümler üretmeyi kendisine görev edinmiştir.   Barva lojistik, bugün dünya genelinde 146 ülkede bulunan güvenilir acente ağı ile worldwide logistics hizmetleri sunmaktadır.

Barva lojistik, müşterilerinin rekabet avantajını artırmak için üst düzeyde verimli ve güvenilir taşımacılık hizmetlerinin zorunlu olduğunun altını çizmekle beraber, uzun vadeli iş ortaklıklarının ancak işin her alanında uygun planlama ve profesyonellik ile gerçekleştirilebileceğini ve bunun da ancak profesyonel, görevinde yetkin ekipler ile başarılabileceğinin farkındadır.

Barva lojistik, hedeflerine adım adım ulaşırken piyasanın derinliğini, farklılığını unutmadan "Büyük-küçük müşteri gözetmeksizin; hem tedarikçi hem de müşteri gizliliğini esas alarak" serbest piyasa koşulları ve rekabet ortamında kaliteli, güvenli hizmeti prensip edinmiştir. 

Bu anlayış çerçevesinde, hızlı ve güçlü altyapısı, özmal araçları, farklı sektörlerdeki hizmet alanları, esnek ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün tüm gerekliliklerini sağlayan Barva lojistik, ilerleyen zamanlarda da faaliyet ve yatırımlarına güç katarak devam edecektir.

Scroll to Top