Minivan Speed Taşımacılığı

Bazen yükler taşınırken zamanla yarışılır. Söz konusu olan küçük yüklerin hızlı bir şekilde bir noktadan başka bir noktaya ulaştırılması olduğunda minivan speed taşımacılık ön plana çıkar. Tüm dünyada giderek yaygınlaşan bu taşımacılıkta özellikle Avrupa ve Amerika merkezli şirketlerde ekstra kilometre yada süre bazında maliyet çıkarılmaktadır. Bizler Barva lojistik olarak bu maliyet kalemlerinden uzak bir şekilde taşımacılığın ayrıcalıklarından yararlanmanızı amaçlamaktayız.

Tüm Dünyada Çok Hızlı

Bazen nakliyesi yapılan ürünün, normal ürünlere göre daha hızlı bir şekilde ulaşması gerekir. Bu konuda minivan nakliyesi olarak da bilinen bu metodun çok kullanıldığını söyleyebiliriz. Tabii ki bu nakliye yönteminde biraz da ürünün ağırlık ve hacmi son derece önemlidir. Bu metotta aracın kapasitesine bağlı olarak ortalama on yedi metreküp ile 1.300 kg’a kadar yüklerin taşınması mümkün olabilir.

Barva lojistik olarak kaliteli ve hızlı hizmet anlayışınızı sadece bir tık uzağınıza getirmeyi amaçlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz hızlı bir şekilde bu seçeneklerden yararlanarak son derece hızlı ve kesintisiz bir nakliye seçeneği de ön plana çıkmış oluyor.

Barva lojistik’in ayrıcalıklı dünyasından yararlanarak son derece hızlı bir şekilde nakliye seçeneklerine göz atmanız mümkün olabilir Bu konuda minivan speed servisinde hızlı servisin ekonomik fiyat aralığı ile yapılmasını sağlamak amacıyla güncel seçenekler hakkında düzenli olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için siz de hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Minivan Speed Taşımacılığı, küçük yükleriniz için hızlı araç servisidir. Hızlı gitmesi gereken yükleri, minivan tipi araçlara yükleyerek, neredeyse uçak hızında karayolu ile sınır kapılarındaki yoğunluklara takılmadan hızlıca adrese teslim seçeneğidir. Tırlara uygulanan yoldaki kısıtlamaların birçoğu minivan araçlara uygulanmamaktadır. Böylelikle durmaksızın yola devam eder ve ürünleri hızlıca teslim ederler. Maliyet ve süre anlamında şirketlere ciddi avantajlar sağlayan Minivan Speed Taşımacılığı hizmeti Barva Lojistik’in sektörde yerini aldığı bir hizmettir.


Ülkemiz ve tüm Avrupa ülkeleri arası taşımalarda, bölgesine göre 18 ile 48 saat içerisinde 17m³ / 1.300 Kg kapasiteli araçlarıyla müşterilerine optimum seviyede hizmeti sunabilmekte; böylece müşterilerimiz, uçak sevkiyatında elde ettiği servise daha hızlı ve ucuza Barva Lojistik ile ulaşabilmektedir.