Rusya Kara Nakliye

Barva Lojistik firması olarak ithalat ve ihracat taşıma hizmetleri alanındaki faaliyetlerimiz aralıksız devam etmekte olup gerek hammadde gerekse kargo taşıma hizmetlerinde her ihtiyaçlarınıza göre hizmet sunmaktayız. Kara taşımacılığı hizmetleri çerçevesinde, Avrupa ülkelerinden Asya'ya ve Rusya’ya nakliye hizmetleri dahil olmak üzere birçok kıtada hizmet sunmaktayız. Nakliye operasyonlarımız tamamen esnek olup, profesyonel uzman kadromuz ile size uygun özel çözümlerle nakliye hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Kara nakliye hizmeti ile Rusya nakliyat hizmetimizde alternatif güzergahlar sunmanın yanı sıra müşteri memnuniyetini esas alan kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürmekteyiz. Hızlı bir şekilde verilen adrese güvenli bir şekilde ve kararlaştırılan tarihte teslim ediyoruz. Türkiye Rusya arası güzergâhlar, ağır yük taşımacılığından konteyner taşımacılığına ve bağlantı hizmetlerinden okyanus taşımacılığına kadar birçok alanda ihtiyaç duyulan hizmetler dahil olmak üzere bu alanda yılların deneyimine sahibiz. Sigorta kapsamında olası problemlere karşı önlem almaktayız.

Her türlü nakliye hizmeti uygun fiyat seçenekleri ile size özel hazırlanır ve nakliye sürecinde tüm nakliye aşamalarından anında haberdar olmanızı sağlarız. Tarih, saat ve yeri size mesaj olarak bildireceğiz. Ekonomik fiyat ve kaliteli hizmet anlayışından yola çıkarak müşteri memnuniyetini esas alan taşımacılık hizmetimize devam etmekteyiz. Barva lojistik olarak Rusya'ya karayolu ile komple, parsiyel ve frigorifik taşımalar yapmaktadır. Taşınan ürünün cinsine ve miktarına göre taşıma şekline birlikte karar verilir.

Karayolu taşımacılığı, diğer taşımalara göre daha hızlı olduğu için çoğunlukla tercih edilmektedir. Yılların bilgi birikimi ve tecrübesine sahip olan firmamız, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet ilkelerini bir arada sunmakta ve uygun fiyatlarla müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız yapılan anlaşmalar neticesinde zamanında ve ücretsiz teslimat konusunda işini başarmaktadır. Rusya ile yapılan ticaret anlaşmalarında, ihraç ürünleri arasında elma ve şeftali gibi taze meyveler, karnabahar, lahana, salatalık ve domates gibi taze sebzeler, kümes hayvanları ve konserve gibi ürünler de yer alıyor. Bahsettiğimiz ürünlerde hasar olma ihtimali olduğundan hemen teslimat yapılması gerekmektedir. Firmamız uygun donanımlı araçları ile zamanında teslimat sağlamaktadır. Rusya'da karayolu taşımacılığı yapıyorsak gerekli muayenelerden geçmiş yeni araçlarımız taşınan yüke göre donanımlı araçlardır.