Yurtiçi Taşımacılık

Yurtiçi Taşımacılığı

Söz konusu olan yurtiçi taşımacılık olduğunda, akıllara onlarca farklı firma gelmektedir. Türkiye’de nakliye firmaları çoğunlukla yurt içi taşımacılık konusunda kendini geliştirmiştir. Bizler Barva lojistik olarak uluslararası taşımacılık konusunda elde ettiğimiz deneyimleri yurt içi taşımacılıkla geliştirmeyi amaçlıyoruz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen şimdi iletişim kurabilirsiniz.

Hizmette Sınır Yoktur

Günün her saatinde, Türkiye’nin her yerine zaman kaybetmeksizin nakliye hizmetimiz bulunmaktadır. Geniş araç filomuz ile yüzlerce farklı sefer düzenlemekteyiz. Müşterilerimizin isteklerine göre farklı özelliklerde araçlarla, süre sınırı belirterek, yükün farklılıklarına göre taşımacılık hizmeti sağlanır.

Tabii ki bu konu hizmetin özelliklerinin son derece önemli olduğunu da belirtmek gerekir. Yükün bir noktadan alınarak başka bir noktaya hızlı bir  şekilde ulaştırılması da yurtiçi taşımacılığın olmazsa olmazları arasında yer alır.

Teknolojik ekipmanlardan destek alınarak yükün doğru noktada sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi gibi konu başlıklarında da ayrıcalıklı bir şekilde hizmet kolaylığı sunmaktayız. Teslimat zincirinde hasar vermekten uzak bir şekilde size ayrıcalıklı hizmet kolaylığı sunuyoruz.

Sizin taleplerinize bağlı olarak farklı depolara, farklı noktalara ve hatta farklı bölgelere bile son derece kısa süre içerisinde taşımacılık yapılmaktadır.

Yıllardır tüm dünya yollarında edindiğimiz deneyimi, yurt içi taşımacılık konusunda da siz değerli ziyaretçilerimize sunuyor olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve yurtiçi taşımacılık konusunda doğru adresle çalışmak için hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz.

AÇIK YÜK TAŞIMACILIĞI
Mevcut filomuz ve sözleşmeli araçlarımız ile her araçta 9/11 naylon ve 9/11 mumlu çadır ile yükün sabitlenmesi için gerdirmeler kullanılarak kamyonet-kamyon ve tır taşımacılığı kuru yük bazında 7/24 hizmet verebilecek şekilde organize edilmiştir.

KAPALI KASA TAŞIMACILIK
Araçlarımız tenteli, kayar perde, saç kasa olarak 18 palet alabilecek şekilde 50m3 hacminde olup çok noktalı dağıtıma uygundur.

PARSiYEL VE DAĞITIM HİZMETLERİ
İstanbul dağıtımlarınızı öz mal araçlarımız ile yurtiçi dağıtımlarınızı anlaşmalı firmalarımız üzerinden kontrolümüz altında teslimat yapabilecek şekilde organize edilmiştir.

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI
Tüm istanbul gümrüklerinde mevcut filomuz ve sözleşmeli araçlarımız ile 20’lik, 40’lık ve tank taşımalarınızda 7/24 hizmet vererek interaktif’den kontrol edebileceğiniz şekilde personelimiz organize edilmiştir.

DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI
TCDD birim hizmetleri kullanılarak üretim tesisi ve depolardan vagonlara getirilmesi, yüklenmesi, sevk anında sigortalanması, varış noktasında tekrar yüklenerek teslimatın yapılması uzman ofis personelimiz tarafından takip edilerek her safhasında bilgilendirilme yapılacak şekilde yapılandırılmıştır.

PROJE TAŞIMACILIĞI
Yurt içi proje taşımalarında hesaplama ve analizler doğrultusunda yüke uygun mevcut sözleşmeli araç ve ekipmanlarımız ile lashing ve hse koşullarına bağlı kalarak taşımalarınızı en güvenilir ve sigorta kapsamında taşımaya göre şirketimiz organize edilmiştir.

FRİGO TAŞIMACILIĞI
Ürün özelliğine göre soğutucu araçlar ile hizmet verilmektedir. +4C’den -25C’ye kadar kamyonet, kamyon, tır potansiyel araçlar ile 7/24 hizmet verebilmektedir.

LOWBED TAŞIMACILIĞI
100 tona kadar geniş,uzun ve yüksek ürün taşımalarınızda taşımaya uygun lowbed dorseler,vinç ve escort araçlar ile yurt içi hizmet verilmektedir.araçlar ile yurt içi hizmet verilmektedir.

https://www.instagram.com/p/CeB7AWMqfU4/